MASKY A KONDICIONÉRY

HCGroup

Výrobky Jungle Fever Hair Care pracují systematicky a trvale na posílení vyživujících aktivit vlasů zevnitř. Péče je přizpůsobená a navržená pro jednotlivé typy vlasů.

Pravidelné používání produktů péče o vlasy působí trvale na vzhled vlasů. Vlasy jsou zdravé, silnější, nepostrádají přirozený lesk ani pohyb.

ŘADA VOLUME - Šampony a masky. Tato unikátní řada byla vytvořena tak aby klientovi poskytla učinnou pomoc a svým složením dopomohla k vytvoření dokonalého objemu jeho účesu . Tato péče dodá vašim vlasům důležitou výživu, hydrataci, lesk a svým složením vám dopomůže při nejenom tepelné úpravě dosáhnout dokonalého účesu a tím nechat vyniknout krásu vašich vlasů.

ŘADA CURLY - Šampony a masky. Díky výtažku ze vzácného ovoce absolutně hydratuje porézní vlasy, šetrně odstraňuje při mytí přebytek mazu a nečistoty - avšak v průběhu se stará o pružnost hydrataci a elasticitu kudrnatých vlasů. Díky řadě Curly vám umožníme pracovat snadno s kudrnatými vlasy - podpořit tak jejich přirozenou strukturu a nechat vyniknout přirozenou krásu vln.

ŘADA LIX - PÉČE K UHLAZENÍ A VYROVNÁNÍ VLASŮ - Šampony a masky. Díky kokosovému máslu, aloe vera, arganovému oleji, dodá vašim vlasům hydrataci a ochranu nejenom před UV zářením, ale také vnějšími vlivy. Řada LIX vám dopomůže zjemnit a přirozeně zatížit a tím vyrovnat strukturu vlasového vlákna aby po tepelné úpravě byl vlas hladký, rovný ale ne splihlý.

ŘADA NUTRI-COLOR - Šampony a masky. Nutri-color řada byla speciálně vyvinutá ke znovu uzavření vlasové kutikuly a znovu nastartování kosmetického pigmentu a péči o již barvené vlasy. Díky svému složení působí do hloubky vlasů a tím obnoví lesk a záři pigmentu. Tato řada je určená na barvené a melírované vlasy.

 

 

Uložit

 
423
6671423667
Značky

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem