ŠAMPONY

HCGroup

Výrobky Jungle Fever Hair Care pracují systematicky a trvale na posílení vyživujících aktivit vlasů zevnitř. Péče je přizpůsobená a navržená pro jednotlivé typy vlasů.

Pravidelné používání produktů péče o vlasy působí trvale na vzhled vlasů. Vlasy jsou zdravé, silnější, nepostrádají přirozený lesk ani pohyb.

ŘADA VOLUME - Šampony a masky. Tato unikátní řada byla vytvořena tak aby klientovi poskytla učinnou pomoc a svým složením dopomohla k vytvoření dokonalého objemu jeho účesu . Tato péče dodá vašim vlasům důležitou výživu, hydrataci, lesk a svým složením vám dopomůže při nejenom tepelné úpravě dosáhnout dokonalého účesu a tím nechat vyniknout krásu vašich vlasů.

ŘADA CURLY - Šampony a masky. Díky výtažku ze vzácného ovoce absolutně hydratuje porézní vlasy, šetrně odstraňuje při mytí přebytek mazu a nečistoty - avšak v průběhu se stará o pružnost hydrataci a elasticitu kudrnatých vlasů. Díky řadě Curly vám umožníme pracovat snadno s kudrnatými vlasy - podpořit tak jejich přirozenou strukturu a nechat vyniknout přirozenou krásu vln.

ŘADA NUTRI-COLOR - Šampony a masky. Nutri-color řada byla speciálně vyvinutá ke znovu uzavření vlasové kutikuly a znovu nastartování kosmetického pigmentu a péči o již barvené vlasy. Díky svému složení působí do hloubky vlasů a tím obnoví lesk a záři pigmentu. Tato řada je určená na barvené a melírované vlasy.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

 
323
7131323713
Značky

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem